سیزدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران

همکاران گرامی، دوستان عزیز؛

مفتخر هستیم که از طرف کمیته برگزار کننده “سیزدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران”، صمیمانه از شما دعوت نماییم تا در این گردهمائی علمی که در تاریخ ۱۸-۱۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳ در تالار امام خمینی (ره) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و با حمایت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، مراکز تحقیقاتی و سازمان های مرتبط برگزار می گردد شرکت نمایید.

طبق رسم سالیان گذشته، تلاش خواهیم نمود تا بالاترین کیفیت علمی و مشارکت همه جانبه همکاران شنوایی شناس را به منصه ظهور برسانیم. کمیته علمی برنامه ای را سازماندهی نموده است که تمامی حوزه های کلیدی شنوایی شناسی در آن پوشش یافته و سعی خواهد شد تا ارتباط دوجانبه ای بین شنوایی شناسان بالینی و پژوهشگران و محققان علوم شنوایی و تعادل برقرار گردد.

برنامه علمی کنگره مشتمل بر دوره های آموزشی کوتاه مدت، سخنرانی های آزاد، کارگاه ها، تازه های تکنیکی و ارایه پوسترهای علمی می باشد. با به هم پیوستن همکاران شنوایی شناس، این کنگره فرصتی بی بدیل برای گفتگوهای علمی فراهم خواهد نمود. علاوه بر برنامه های علمی، نمایشگاه جانبی تجهیزات شنوایی شناسی، امکان آشنایی با آخرین محصولات کمپانی ها و پیشرفت های صورت گرفته در تجهیزات شنوایی شناسی را فراهم می نماید.

امیدواریم شاهد حضور تمامی شما عزیزان در این کنگره که به باور ما برنامه ای بسیار موفق و تاثیرگذار خواهد بود باشیم. منتظر حضور شما همکار گرامی در سیزدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران هستیم تا با یاری هم، این گردهمایی را به موفقیت و وحدتی بزرگ برای جامعه شنوایی شناسی تبدیل نماییم. باور داریم که این کنگره را ارزشمند و لذت بخش خواهید یافت.

منتظر دیدارتان هستیم!

مرضیه شریفیان البرزی (دبیر علمی) هما زرین کوب (دبیر اجرایی)

۲ نظر

  1. عبدالله می‌گه:

    با سلام لطفا شرایط شرکت در این سمینار را به ادرس الکترونیکی بفرستید. من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته فیزیک دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان هستم و موضوع پایان نامه ام در مورد سیستم شنوایی می باشد خواستم در این سمینار شرکت کنم. منتظر میلتان هستم. باتشکر

نظر دهيد

*